Z niekrytą satysfakcją informujemy o wybitnym osiągnięciu Oliwiera Adamusa, który podczas tegorocznych Mistrzostw Fryzjersko-Kosmetycznych „Master of Beauty” w Poznaniu zajął prestiżowe V miejsce.
Otrzymane zaświadczenie Laureata, jest nie tylko potwierdzeniem talentu Oliwiera, ale niesie ze sobą wymierne korzyści zawodowe. Wynik ten skutkuje zwolnieniem z części praktycznej egzaminu czeladniczego w zawodzie fryzjer i otrzymaniu oceny celującej. Zwolnienie z egzaminu praktycznego to dowód na to, że umiejętności Oliwiera już teraz stoją na poziomie mistrzowskim, uznawanym przez najważniejsze instytucje rzemieślnicze w Polsce.
Serdeczne gratulacje! Oliwerowi składamy najszczersze gratulacje. Życzymy, aby ten sukces był jedynie wstępem do wspaniałej kariery w świecie beauty. Niech każda kolejna stylizacja będzie dziełem sztuki, a zawodowe cele realizują się z taką samą lekkością, z jaką Oliwer operuje nożyczkami!




